Rekonstrukce pomocí dřevostavby

Realizujeme rekonstrukce rodinných domů a jejich přístavby pomocí dřevostaveb s využitím dřevěné rámové nebo panelové konstrukce.

Výhody využití dřevostaveb

Dřevo je přírodní, lehce opracovatelný materiál, při stavbě ze dřeva vzniká minimum zbytků a i ty jsou využitelné (topení). Hmotnost dřevostavby je 6x menší než klasické stavby, odpadá použití zdvihacích mechanismů, náročných přesunů a nákladné dopravy. Není potřeba zesilovat základy. Dřevostavbou šetříte místem. Díky subtilnějším stěnám dosahuje při stejném zastavěné ploše větších užitných ploch. Stavět lze celoročně. Dodatečné úpravy a změny na stavbě jsou lehce proveditelné.

Při vhodně navržených skladbách konstrukcí lze úspěšně řešit i požadavky na akustiku. Chování dřeva při požáru je předvídatelné na rozdíl od kovových konstrukcí. Spálená vrstva uhlíků chrání při požáru zbytek průřezu. Životnost dřevěných staveb je stejná jako u zděných (při srovnatelné údržbě). Dřevo je atraktivní i jako pohledový materiál díky svému ušlechtilému vzhledu a snadné opracovatelnosti.

Provádíme také rekonstrukce starších střech a dřevostaveb, rekreačních objektů.

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci: